В селі Старі Бабани відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня Перемоги.

Дата: 10.05.2019 11:08

Вклоняємося Вічному вогню,
Вклоняємось доземно всім солдатам,
Що міряли дороги крізь війну,
Щоб нам сьогодні мріяти й кохати.

9 травня 2019 року в с.  Старі Бабани відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня Перемоги.

В мітингу взяли участь:

• в. о.  старости Мельниченко Валентина Сергіївна
  • голова ради ветеранів села Демченко Микола Васильович
  • депутат Уманської районної ради Панченко Анатолій Іванович
  • представник Старобабанівської виправної колонії Адаменко Альона Анатоліївна.

У святі взяли участь вокальний ансамбль "Зоряниця", вокальний колектив Старобабанівського БК,  колектив учнів 6 класу.  На жаль,  в селі на сьогоднішній день залишився один ветеран війни Любарський Василь Олександрович.  У роки війни загинуло 252 наших односельчан,  імена яких викарбувані на меморіальній плиті Обеліска Слави,  куди в цей день покладено вінки та квіти.

Хоч перемога далеко, проте ми пам'ятаємо про неї. Висловімо пошану мовчанням, адже тут зайві гучні слова. Без пафосу, без зайвих привітань вшануймо батьків, чоловіків, дідусів. З Днем Перемоги всіх нас! Ніколи не забудемо!