Мітинг-реквієм до дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. .

Дата: 08.05.2019 15:57
Кількість переглядів: 894

Ніхто не забутий… На попіл ніхто не згорів!
Солдатські портрети на вишитих крилах пливуть…
І доки є пам’ять в людей і серця в матерів,
Доти й сини, що спіткнулись об кулі, живуть.
Ніхто не забутий! На попіл ніхто не згорів!

 

     Минають роки, відлітаючи у вічність… Все далі і далі відходять від нас грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто ціною власного життя захистив нашу країну від гітлерівської агресії. «Ніхто не забутий, і ніщо не забуте!..»

     Щороку в травні ми відзначаємо День памяті та примиреня - 8 травня, та День Перемоги - 9 трваня. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога. Не можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших.

    Мільйони людей забрала друга Світова війна. Це важко усвідомити, важко осягнути. Смерть однієї людини – це трагедія. А коли гинули мільйони… Загиблим не болить. У живих продовжують кровоточити рани: у ветеранів, які втратили своїх друзів-однополчан, рідних і близьких, душі, які простріляні похоронками, у рано посивілих дітей війни, які не побачили своїх батьків і пережили пекло фашистської  окупації.

    Війна нагадує про себе тисячами обелісків і братських могил. Вони- святиня нашої пам’яті . Сьогодні ми, 8 травня в селі Дмитрушки віддаємо данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах Другої Світової війни, хто віддав життя, щоб ми жили щасливо.

   Сьогодні, 8 травня в селі Дмитрушки відбувся мітинг-реквієм  "Маки пам’яті".

    З вітальним словом до всіх присутніх звернулася голова Дмитрушківської ОТГ - Тетяна Борисівна  Шевчук.

 

   Участь у мітингу взяли: учні та вчителі Дмитрушківської ЗОШ.; вихованці ЗДО "Каштан"; народний аматорський хор "ТЕРНИЦЯ"  Дмитрушківського сільського Будинку культури, художній керівник - Світлана Берднікова, концертмейстр - Олександр Бердніков. Ведучими мітингу були: директор СБК - Склярук Наталія Володимирівна та педагог-огранізатор Дмитрушківської ЗОШ - Нетупська Тетяна Миколаївна.

 

 

 

  Біля могил героїв у  сквері відслужили поминальну панахиду, яку провів отець Анатолій. Помолитися  за героїв прийшли їхні родичі, знайомі та мешканці села.

 

 

Ми пам’ятаємо про тих, хто не вернувся з битви.
Ми думаєм про вас, хто серед нас живих.
Ми будемо за вас свій отчий край любити
І на землі своїй лишати добрий слід.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора