Старобабанівські «Великодні передзвони».

Дата: 03.05.2019 19:27

Великдень або Світле Христове Воскресіння вважається головною подією церковного календаря, найдавнішим і найважливішим християнським святом. Великдень – одне з найурочистіших християнських свят року. Воно пов'язане не лише з Воскресінням Ісуса, а й з воскресінням всієї природи, її життєдайної сили та енергії.

З нагоди свята Христового Воскресіння 3 травня в селі Старі Бабани відбулося районне дійство "Великодні передзвони". Участь у ньому взяли творчі колективи та ансамблі громади та сіл району, аби радувати гостей свята великодніми віншуваннями.

З вітальним словом до всіх прмсутніх звернулися:

• голова Дмитрушківської ОТГ Тетяна Шевчук,
  • в.о старости села Старі Бабани Валентина Мельниченко,
  • завідувач сектору культури Уманської райдержадміністрації Оксана Коханська.

Впродовж заходу гостей свята порадували своїми виступами зразковий акробатичний колектив «Весела дітвора» Старобабанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Н.В. Роговенко; вокальний ансамбль Старобабанівського СБК; дитячий фольклорний ансамбль Косенівського НВК; дитячий фольклорний ансамбль «Радість» Дмитрушківської ЗОШ I-III ступенів, вихованці дитячої музичної школи; творчий колектив «Родичі» Дмитрушківського СБК.

Умілі господині сіл громади та району мали змогу представити великодні кошики, а діти – відвідати майстер-класи з виготовлення глечиків та яєць із глини.

Протягом усього заходу діяли виставки-ярмарки квітів та виробів народних майстрів, а також різноманітні яскраві фотозони. Працівниками районної центральної бібліотеки була підготовлена книжкова виставка та представлено вишивки на великодню тематику.

Після свята усі присутні мали змогу пригоститися смачною козацькою кашею та рибною юшкою.

Свято Пасхи минуло. Але сподіваємося, що від величного «Христос воскрес!» загорівся у душах дітей та дорослих маленький вогник надії та любові.

Хай мир у серці вашому панує.

Хай ангел Божий щастя Вам дарує.

Ісус Христос – здоров'я шле з небес.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!