VI Міжнародний хореографічний фестиваль “Квітнева феєрія - 2019» де учасниками були учні Старобабанівської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

Дата: 23.04.2019 06:37

20 -21 квітня 2019 року учні Старобабанівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, учасники зразкового акробатичного колективу «Весела дітвора» у складі: Літвішко Ангеліна, Сілявська Даша, Пурчел Софія, Соболенко Поліни, Вахоцької Софії, Василенко Вероніки, Валєвич Ольги, Сінькевич Вероніки,  Діденко Ілони, Діденко Віталіни, Плахотнюк Валерії, Плахотнюк Вікторії, Вахоцької Поліни, Маркелової Софії, Степанішиної Софії, Кирій Кіри, Литвиненко Марії, Печенюк Маргарити, Заворітньої Софії -Нани, Демидовської Богдани, Трачук Віри, Оніані Дарини, Сінькевич Каміли взяли участь у VІ Міжнародному  хореографічному фестивалі «Квітнева феєрія – 2019», що проходив у м. Умань. Вже вшосте у стінах Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини зібралися десятки танцювальних колективів, дуетів та солістів, які приїхали сюди з різних куточків України. Виступи учасників оцінювало досвідчене журі фестивалю, до складу якого увійшли провідні хореографи України та країн світу, професійні педагоги, танцівники та балетмейстери, які представляють основні напрями хореографії.

Вихованці колективу «Весела дітвора» презентували на фестивалі декілька акробатичних композицій в різних вікових категоріях, вразивши членів журі та глядачів художньою довершеністю кожного танцю, високою виконавською майстерністю, вишуканістю костюмів та, звісно ж, емоційністю своїх виступів. Отож акробатичний колектив заслужено здобув відразу декілька перемог: акробатична композицію «Парад планет» - І місце; «Мир над Україною» - І місце; «Друзі єднаймося» - І місце; «Квіткова галявина» - ІІІ місце. За призові місця нагороджені дипломами, статуеткою, головними відзнаками фестивалю та запрошені одним із членів журі до Грузії  взяти участь у фестивалі.

Сповнені натхнення від нових творчих досягнень вихованці повернулися додому. Вітаємо учасників із блискучими результатами! Бажаємо подальших перемог та творчих злетів!

Керівник

зразкового акробатичного