Колектив сільської ради та депутати Дмитрушківської сільської ради щиро вітають  керуючу справами (секретаря) виконавчого комітету Дмитрушківської  сільської ради - Овчіннік  Валентину Михайлівну з днем народження!

Дата: 22.04.2019 07:40

Хай будуть з Вами здоров'я та сила,
Хай доля буде ласкава і щира!
Щоб ніколи не знали Ви втоми!
Хай мир і злагода будуть у домі,
Хай Господь дарує надію й тепло
На довгі літа, на щастя й добро!

Вітаємо з днем народження! Хочемо побажати всіх земних благ, якими Всевишній може нагородити жінку: здоров’я та краси, щастя і радості, взаємної любові і відданої дружби, людського тепла і внутрішньої гармонії, невичерпного терпіння і жіночої мудрості, неймовірних відчуттів душевного польоту і найпрекрасніших фантазій, творчого натхнення та благословення у всіх починаннях! Нехай найпотаємніші мрії неодмінно збуваються!