Привітання з Вербною Неділею. Нехай у Вербну Неділю небеса подарують справжню радість і яскраве світло душі, велике щастя і вірну надію, міцну віру і добре благополуччя, відмінне здоров’я і безсумнівну чуйність серця.

Дата: 21.04.2019 09:43

Гілочки тоненькі,котики пухнасті,
Хай несуть у хату радість, мир і щастя,
Хай несуть у серце радість воскресіння
Хай направлять наші душі до спасіння.

Гілочки тоненькі, котики вербові,
Всіх благословляють, щоб були здорові,
Щоб жили в любові і достаток мали,
Щоб в молитві й з Богом діточки зростали.

Гілочки вербові сонце зігріває,
А душа радіє, а душа співає,
Бо вже близько свято, писанки і паска,
Бо на землю сходить світла Божа ласка.
Бо уже за тиждень буде в нас Великдень.

В таке чудове свято бажаємо, щоб разом з освяченою вербою в Ваш дім увійшли благодать, достаток і радість. А душа хай цвіте і сяє, як весняні квіти. Нехай будуть поруч ті, хто дорогий і любимий. Нехай Господь береже Ваш будинок і дарує здоров’я всім його мешканцям. Нехай верба обдарує міцною вірою і щирою любов’ю. Нехай всі тривоги і негоди підуть і захлопнуть двері. Бажаємо чистих і щирих стосунків з оточуючими, легкості на душі, тепла в серці, щастя в домі і краси навколо.

З повагою сільський голова  - Шевчук Т.Б

та колектив сільської ради.