На Черкащині потеплішає з наступного тижня.

Дата: 16.04.2019 13:02
Кількість переглядів: 495

   Як відомо, квітень, при ранніх весняних процесах, без похолодань не буває. За прогнозом, у першій половині цього тижня циклонічна погода зумовить дощову, прохолодну і вітряну погоду. Температура вночі 2..7º, вдень 8..13º тепла. З четверга атмосфера стабілізується, погода налагодиться.

 Північний антициклон віджене дощі на південний схід, вдень температура повітря становитиме 9..14º тепла, а вночі 1..6º. На поверхні ґрунту прогнозуються заморозки 0..4º, що є небезпечним явищем у цей період. На повернення у наш край комфортного тепла можна розраховувати з 24 квітня.

 Арктичне повітря більш як вдвічі знизило температурний фон на Черкащині з 14-15º до вчорашніх 5-6º тепла. А цієї ночі в Жашкові на поверхні ґрунту та на висоті 2 см від поверхні ґрунту спостерігалися заморозки інтенсивністю 0-3°. Однак, небезпеки сільськогосподарським та городнім культурам вони не несли. Поряд з цим, прохолодна та волога погода несприятлива для запилення абрикос, які вже масово цвітуть в регіоні. До того ж існують умови для пошкодження цвіту заморозками.

За інформацією обласного гідрометцентру

Фото без опису,


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора