V Міжнародний фестиваль – конкурс дитячої та юнацької творчості «Штурм» 2019, у якому взяли участь учні Старобабанівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, учасники зразкового акробатичного колективу «Весела дітвора».

Дата: 16.04.2019 10:18

12 -14 квітня 2019 року учні Старобабанівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, учасники зразкового акробатичного колективу «Весела дітвора» у складі: Соболенко Поліни, Вахоцької Софії, Василенко Вероніки, Валєвич Ольги, Сінькевич Вероніки,  Діденко Ілони, Діденко Віталіни, Плахотнюк Валерії, Плахотнюк Вікторії, Вахоцької Поліни, Маркелової Софії, Степанішиної Софії, Кирій Кіри, Литвиненко Марії, Печенюк Маргарити, Заворітньої Софії -Нани, Демидовської Богдани, Трачук Віри, Оніані Дарини, Сінькевич Каміли взяли участь уV Міжнародному фестивалі – конкурсі дитячої та юнацької творчості «Штурм» 2019, що проходив у м. Черкаси.

Фестиваль проведено з метою сприяння розвитку дитячого та юнацького мистецтва, виявлення обдарованих, талановитих дітей та молоді, підсилення впливу професійного мистецтва у естетичному вихованні підростаючого покоління.

Міжнародний фестиваль – конкурс дитячої та юнацької творчості «Штурм» об’єднав більше трьох тисяч учасників різноманітних конкурсних жанрів з різних куточків України,  які змагались на сцені Черкаської обласної філармонії. У жорсткій конкурсній боротьбі високий рівень майстерності та професіоналізму продемонстрували вихованці зразкового акробатичного колективу «Весела дітвора», подарувавши глядачам позитив та масу задоволення, яке супроводжувалось гучними оплесками. Наш колектив виконав три номери: акробатична композиція «Мир над Україною» - ІІ вікова категорія, акробатичний номер «Жартівливі подружки» - ІІІ вікова категорія та акробатичну композицію «Парад планет» - змішана вікова категорія. Акробатичний номер «Мир над Україною» був обраний для участі в гала – концерті. Компетентне журі високо оцінило виступ колективу, всі одноголосно виставили найвищу оцінку десять балів. В результаті вибороли три перших місця, отримавши дипломи лауреатів І ступеня у різних вікових категоріях, символічні статуетки фестивалю та солодощі.

Діти, особливо найменші учасники колективу, були вражені та задоволені, отримали багато позитивних емоцій та найкращих теплих слів від членів журі  народних та заслужених артистів  України. Як подарунок та незабутні враження для учасників фестивалю звучав чарівний голос  сучасної української співачки Марини Тимофійчук (NAVKA) та кращий голос Іспанії дарував Юрій Годо.

Керівник

зразкового акробатичного