Мандрівка для дошкільнят ЗДО "Каштан" села Дмитрушки у чарівний світ космосу.

Дата: 12.04.2019 16:09

"Ви були колись у планетарії? Ті, кому пощастило там побувати, я впевнена, мають незабутні враження на все життя. Сьогодні, у Всесвітній день космонавтики, ми, разом із психологом ЗДО "Каштан", організували цікаву мандрівку для дошкільнят у чарівний світ космосу. Спочатку на діток чекало  тренування майже, як для справжніх космонавтів - ми взлітали на ракеті, уникали астероїдів і ховались від інопланетян. А головне - ми вирушили у "справжній" космос - дітки дивились проекцію зоряного неба, переглядали мультфільм про планети Сонячної системи, слухали про перших космонавтів та відгадували космічні загадки. Наша зустріч пройшла драйвово і весело, а головне - пізнавально! Дякуємо усім вихователям за підтримку ідеї!"

- пише на своїй сторінці в фейсбук Наталія Склярук