До прибирання свого села взялися учні та вчителі Дмитрушківської ЗОШ.

Дата: 11.04.2019 16:49

До прибирання  свого села взялися учні та вчителі Дмитрушківської ЗОШ. За період з 08.04.-10.04  завдяки участі школярів відбулося:

• прибирання території школи та села 2 га
  • зібранно 1 т сміття.
  • прибрано та упорядковано території біля Обеліску Слави пам’ятників воїнам-визволителям.

Учні та вчителі  робили все, аби нас оточував простір без пластику, целофанового сміття, сухої трави, та листя. Аби око змогло милуватися справжньою красою села, кожною брунечкою на дереві, кущику... Така праця згуртовує та примушує цінувати кожну дрібничку природи.

Дмитрушківська сільська рада виносить слова подяки всім учасникам масових прибирань! Порядок навколишнього середовища залежить від кожного із нас! Лише спільними зусиллями ми зробимо великий крок на шляху до поліпшення екологічної ситуації не тільки в своєму селі, а й у всьому світі.