Дата: 11.04.2019 09:49

Настала весна, а з нею прийшли і весняні турботи.  10 квітня  працівники Дмитрушківської сільської ради продовжили  прибирати територію села Дмитрушки. Прибирання відбувалось у дружній робочій атмосфері, яка позитивно вплинула на результати плідної праці. Ніхто не залишився без роботи − завдання знайшлось кожному. Граблі, мітла, мішки, коса − увесь інвентар знайшов свого господаря.

Дмитрушківська сільська рада виносить слова подяки всім учасникам масових прибирань! Порядок навколишнього середовища залежить від кожного із нас! Лише спільними зусиллями ми зробимо великий крок на шляху до поліпшення екологічної ситуації не тільки в своєму селі, а й у всьому світі.