Активні жителі села Дмитрушки продовжують займатись благоустроєм рідного села.

Дата: 08.04.2019 20:04

"Ми продовжуємо займатись благоустроєм нашого рідного села Дмитрушки! В суботу, 6 квітня, ми упорядковували територію парку, що знаходиться по вулиці Миру(колишня вул. Леніна)! Відкриття даного парку відбулось у 1963році, сільським головою на той час був мій дідусь - Діденко Михайло! Цього разу на суботник прийшли більше людей, яким небайдуже довкілля нашого села! Не залишились осторонь і приватні підприємці:працівники ПП"Дмитрушки" викосили суху траву даної території, а  ТОВ" Вітанко" забезпечили транспортом для вивезення сміття!Ми залишились задоволені своєю роботою! Сьогодні парк має дуже гарний вигляд і отримує захопливі погляди людей, які проходять повз нього! Далі буде!"

Розповідає - Руслана Василенко-Діденко

Результат їхньої величезної роботи:

Зараз більшість населених пунктів мають проблеми зі сміттям і забрудненням навколишнього середовища.  Тому всі дії, які мають вплив на чистоту та красу нашої місцевості є важливими, тож хочеться подякувати тим, хто бере безпосередню участь в приведенні території села в належний стан. Людям, які своїми руками створюють благоустрій  села Дмитрушки.

Спасибі кожному, хто зробив свій внесок у чистоту села!

Сільський голова  - Шевчук Т.Б

та колектив сільської ради.