Найактивніші жителі села Дмитрушки влаштували стихійний суботник по вулиці 40-ка річчя Перемоги.

Дата: 06.04.2019 21:31

Вулиця 40-річчя Перемоги у Дмитрушках набуває більш привабливого вигляду. Мешканці вулиці самотужки зайнялися її благоустроєм.

Цієї суботи найактивніші жителі вулиці 40-річчя Перемоги влаштували стихійний суботник. Прибрали територію від своєї вулиці до сусідньої. Вийшли з граблями, мітлами, сокирами, віниками не лише дорослі, а й молодь. Чоловіки вирубували поросль, робили ямковий ремонт дороги, діти збирали у мішки поліетиленовий та скляний непот­ріб, жінки загрібали суху траву і гілля, паперове сміття.

Працювали не з примусу, а за велінням совісті, тому і жарти були, і сміх. МИ “ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ”"

- інформує на своїй сторінці в фейсбук Валентин Радченко

Адміністрація сільської ради щиро вдячна жителям вулиці, які взяли участь у суботнику, надіємось що вони стануть прикладом для жителів інших вулиць, адже комфорт і чистоту ми створюємо самі своїми руками.