Дата: 01.04.2019 11:44

27 березня 2019 року відбулася позачергова сесія Дмитрушківської сільської ради. До ради обрано 26 депутатів, на сесії були присутні 23.

На розгляд сесії було винесено 63 питання.

Прийнято рішення:

• про затвердження Передавальних актів
  • по сільських радах, які увійшли до Дмитрушківської сільської об’єднаної територіальної громади
  • про ліквідацію сільських виборчих  комісій
  • про прийняття у комунальну власність Дмитрушківської сільської ради  Старобабанівського закладу дошкільної освіти «Лісовичок» Старобабанівської сільської ради  та затвердження його Статуту в новій редакції та земельні питання.

Також було затверджено ряд програм:

• «Програму реформування та розвитку водопровідно – каналізаційного господарства Дмитрушківської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 – 2021 роки»,
  • «Програму розвитку СКП «Дмитрушки» Уманського району Черкаської області на 2019 рік»,
  • «Програму фінансової підтримки місцевої пожежної команди селища Бабанка для забезпечення пожежної безпеки с.Гродзеве на 2019 – 2020 роки»,
  • «Програму розроблення (оновлення) містобудівної документації сіл Дмитрушківської сільської ради на 2019 – 2021 роки»,
  • «Цільову програму підтримки військовослужбовців, які уклали контракт в 2019 -2020 роках».

За сприяння депутата Верховної Ради  А.В.Яценка  жителі сіл Старі Бабани та Собківка отримали  безкоштовну технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яку було затверджено на сесії сільської ради. Всім хто отримав рішення сесії та технічну документацію необхідно  звернутися до державного реєстратора , для реєстрації права власності на дану земельну ділянку.