Активні жителі села Дмитрушки - яскравий приклад для наслідування!

Дата: 01.04.2019 11:02

"Всі жителі села Дмитрушки знають про пам'ятник  воїнам, які загинули за визволення нашого села, розміщений по вул. Садовій! Будучи школяркою, я разом зі своїми однокласниками упорядковували територію біля даного пам'ятника протягом 6 шкільних років! От і  вчора-30 березня, ми- представники громади (уже зі своїми дітками‍‍!) провели благоустрій даної території! Було викошено суху траву, розчищено яблуні,  зібрано сміття, побілено всі дерева і висаджено квіти по периметру пам'ятника! І вже через кілька годин було приємно дивитись на результат проведеної роботи! Ініціатором нашого суботника була депутат 9 округу - Захаренко Надія Анатоліївна!

Ми-за чисте довкілля та  повагу до пам'яток культури і історії!" - повідомляє Руслана Висиленко-Діденко.

Фото до прибирання: