23 березня Народний самодіяльний хор «Терниця» став учасником обласного свята вокально-хорового мистецтва ім.. П. Демуцького, де гідно представив свій край.

Дата: 25.03.2019 16:45

Лунає пісня українська,

І степ безмежний ожива,

Промінням сонячним на квітах

Чарівна бавиться весна.

На фестивалі учасники мали чудову нагоду познайомитись із кращими колективами Черкаської області та поділитись своїми досягненнями.

Зі сцени Уманського МБК більше двох годин лунали прекрасні пісні, які можна слухати безперервно. Адже українці – найспівочіша нація у світі, тому що вміють відчувати лірично, витончено і ніжно, а музика українця – це акорди його серця, це мелодія його незламного духу.

Також на святі народний аматорський хор "ТЕРНИЦЯ"  Дмитрушківського сільського Будинку культури, художній керівник - Світлана Берднікова, концертмейстер - Олександр Бердніков були  нагородженні почесною грамотою за вагомий внесок у збереження і популяризацію української пісенної творчості, та участі  в обласному святі  вокально-хорового мистецтва на честь Порфирія Демуцького