25.03.2019 рамках проведення місячника з благоустрою, в селі Гереженівка було зібрано сміття вздовж дороги Гереженівка - Піківець.

Дата: 25.03.2019 18:14

Сьогодні, в рамках проведення місячника з благоустрою, в селі Гереженівка було зібрано сміття вздовж дороги Гереженівка-Піківець.

В заході брали участь:

• працівники Гереженівського старостату,
  • працівники направлені з  центру зайнятості,
  • працівник з обслуговування одиноких пристарілих громадян.

Попрацювали гарно - назбирали більш ніж 50 мішків сміття. Мішки для збору, люб'язно надав ПП Дронь Віталій Володимирович.

Зібране сміття вивіз власним трактором, і допоміг вивантажити одноосібник Уманчик П. І.

Також, у четвер (28.03) або п'ятницю (29.03) ( залежно від погодніх умов ) в селі Гереженівка буде організовано прибирання придорожніх смуг від знаку с.Гереженівка, зі сторони с.Доброводи, до знаку зі сторони Умані.

Запрошуються всі бажаючі жителі села Гереженівка , які мають бажання долучитись до прибирання.