Оголошено конкурс на створення офіційної символіки Дмитрушківської територіальної громади.

Дата: 25.03.2019 15:49
Кількість переглядів: 638

Фото без опису

 

   З метою збереження історичної та культурної спадщини населених пунктів Дмитрушківської територіальної громади, утвердження звичаїв і традицій  народу  та в зв"язку із змінами територіального устрою, що пройшов внаслідок добровільного об"єднання територіальних громад, оголошено конкурс на створення офіційної символіки Дмитрушківської територіальної громади. 

 

 

   Конкурс проводиться в наступні етапи та строки:    

 • 1 етап – подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт – з 20.03.2019  по 20.04.2019;
 • 2 етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим  вимогам та обрання із них кращих – з 21.04.2019  по 30.04.2019;
 •  3 етап – громадське обговорення конкурсних робіт та голосування – з 02.05.2019 по 17.05.2019;
 • 4  етап – підбиття підсумків громадського голосування – 20.05.2019; 
 • 5  етап – затвердження Дмитрушківською  сільською радою офіційної символіки територіальної громади – до 30.06.2019.

 

Мета і завдання конкурсу

 •  Конкурс проводиться з метою визначення найкращих конкурсних робіт із створення офіційної символіки Дмитрушківської територіальної громади , а саме:

                   - створення ескізу герба та прапора територіальної громади.

 • Завданнями конкурсу є:

                   - залучення максимальної кількості учасників до розробки  офіційної символіки  Дмитрушківської  територіальної  громади ;

                   - пробудження у мешканців територіальної громади почуття патріотизму, поваги та любові до рідного краю, національної самосвідомості;
                   - розроблення та створення офіційної символіки Дмитрушківської територіальної громади  (герба, прапора).

 

Порядок участі у конкурсі

 •  У конкурсі можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи.
 • Участь у конкурсі безкоштовна.
 • Для участі у конкурсі особа подає заявку, зразок якої додається, та документи визначені розділом 5 цьогоПоложення.
 • Учасники можуть подати як одну, так і декілька конкурсних робіт у різних номінаціях.
 •  Подача учасником конкурсної роботи означає його згоду на її подальше редактування та використання з метою проведення конкурсу.
 • У разі надсилання конкурсних робіт електронною поштою  учасник надсилає усі документи в електронному вигляді згідно з вимогами розділу 5 цього Положення.До проектів зображень (макетів) обов’язково додається інформація про автора (авторів):


– Прізвище, ім’я, по-батькові;
– Адреса;
– Контактні телефони;
– Інші відомості (вік, освіта, місце роботи, та ін.).

Вимоги до конкурсних робіт

 Вимоги до ескізу герба та прапора  територіальної громади:

Герб територіальної громади

 • Ескіз герба територіальної громади  повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А4.  Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.
 • Ескіз герба повинен відображати характерні особливості території громади, містити малюнки, або знаки, що здатні передати унікальність та ідентифікувати  її серед інших територій  Черкащини.

Прапор територіальноїгромади

 • Ескіз прапора  Дмитрушківської  територіальної громади повинен бути виконаний на аркушіпаперу формату А-4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.
 • На ескізі прапора має бути розміщений герб без щита або його елементи, інші символи. Співвідношення сторін  прапора має становити 2:3.

            Для досягнення юридичної та геральдичної грамотності при створенні знаків велике значення має використання сюжетів легенд, пов’язаних із виникненням та розвитком сіл, району чи області, розкриття змісту назви поселення, відображення якихось специфічних місцевих особливостей.

 Вимоги до комплекту конкурсних робіт

На конкурс зі створення ескізу герба та прапора територіальної громади учасник подає (надсилає) наступні документи:

- заявку на участь у конкурсі (зразок додається);

- кольорове зображення герба територіальноїгромади (на аркушіпаперу формату А4або в електронномувигляді у форматі jpg, розширенням не менше 600 dpi);

- короткий опис герба із зазначенням значення зображених елементів, символів (на аркуші паперу формату А4 або в електронному вигляді у форматі doc, docx);

- кольорове зображення прапора територіальної громади (на аркуші паперу формату А4 або в електронному вигляді у форматі jpgз розширенням не менше 600 dpi);

- короткий опис прапора із зазначенням значення його кольорової гамми та зображених на ньому елементів і символів (на аркуші паперу формату А4 або в електронному вигляді у форматі doc, docx).

 

Розпорядження  від 18 березня 2019 року № 17 «Про оголошення конкурсу на створення офіційної символіки Дмитрушківської територіальної громади.»

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора