ПОВІДОМЛЕННЯ ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при виконавчому комітеті Дмитрушківської сільської ради

Дата: 25.03.2019 13:51

ПОВІДОМЛЕННЯ

Установчі збори з формування складу громадської ради при виконавчому комітеті Дмитрушківської сільської ради відбудуться 22 травня 2019 року в приміщенні Дмитрушківської сільської ради (с. Дмитрушки, вул. Петропавлівська, 19).

Початок зборів о 15.00 год.

Громадська рада при виконавчому комітеті Дмитрушківської сільської ради як постійно діючий, колегіальний, виборний, консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю Дмитрушківської сільської ради, налагодження ефективної взаємодії вищезазначеного органу виконавчої влади з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства), які ведуть свою діяльність на території України. До складу громадської ради може бути обрано не більш ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати:

• документи інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;
  • копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;
  •  інформація про отримання інститутом громадянського суспільства, як володільцем, бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;
  • відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Документи приймаються в приміщенні сільської ради, до 22 квітня 2019 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою:     с. Дмитрушки, вул. Петропавлівська, 19, з 09.00 до 16.00 год.

За додатковою інформацією звертатись до Адаменко А.А. за тел.: +380983220491