22 березня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету Дмитрушківської сільської ради за участю членів виконавчого комітету, керівників відділів та спеціалістів, членів ініціативної групи з числа жителів громади.

Дата: 25.03.2019 13:31

22 березня 2019 року  відбулося засідання виконавчого комітету Дмитрушківської сільської ради за участю членів виконавчого комітету, керівників відділів та спеціалістів, членів ініціативної групи з числа жителів громади.

На порядку денному розглядались такі питання:

• Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти.
  • Про затвердження положення про експертну комісію та архівний відділ.
  • Про відзначення у 2019 році Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
  • Про затвердження плану заходів щодо реалізації на території Дмитрушківської сільської ради Концепції вдосконалення інформованості громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2019 рік.
  • Про внесення змін у нумерацію житлового будинку по вул. Затишній с. Гереженівка.
  • Про присвоєння поштової адреси на нерухоме майно в с. Гереженівка гр. Дарійчука Олександра Захаровича.
  • Про присвоєння поштової адреси на нерухоме майно в с. Дмитрушки гр.Горщуку Івану Дмитровичу.
  • Про присвоєння поштової адреси на нерухоме майно в с. Дмитрушки гр. Петровій Ользі Віталіївні.
  • Про присвоєння поштової адреси на нерухоме майно в с. Гереженівка гр. Безуху Юрію Миколайовичу.
  • Про надання матеріальної допомоги на поховання гр. Черняховської Валентини Іванівни, 1962 р. н., жительки с. Гереженівка.
  • Про надання матеріальної допомоги на поховання гр. Поляруша Олександра Миколайовича, 1973 р. н., жителя с. Дмитрушки.
  • Про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при виконавчому комітеті Дмитрушківської сільської ради.