Ігор Горбатюк - "Дмитрушківська сільська школа - школа, в якій навчались і набирались життєвої мудрості мої діти"

Дата: 21.03.2019 14:34

Игорь Горбатюк - "Хочу сьогодні показати вам невелику замальовку про нашу Дмитрушківську сільську школу. Школу, в якій навчались і набирались життєвої мудрості мої діти.Скільки всього бачили й чули за ці роки шкільні стіни: перші поразки й перемоги, заохочення і критику, гордість за виконання доручень і радість спілкування з однокласниками, міцну дружбу й перше кохання, допитливих учнів та мудрих учителів, підтримку, співпрацю, щирість, любов до власної роботи, пристрасну жагу до навчання, прагнення до самовдосконалення, самоствердження, сміх маленьких діточок, радість батьків, гамірні перерви, приємну втому педагогів, веселі концерти, захопливі уроки — все, з чого складається неповторне шкільне життя."