Безоплатна правова допомога.

Дата: 19.03.2019 09:00

З 12 листопада 2018 року мешканці міста Умань та Уманського району мають змогу отримати безкоштовні юридичні консультації, роз’яснення, допомогу у складенні процесуальних документів за новою адресою: м. Умань, пл. Перемоги, 2, зупинка автобусних маршрутів № 1, 1-А, 4, 9, 14, 17, 18, 22, 23 (район Епіцентру).

Додаткову інформацію можна отримати за номером Уманського місцевого центру з надання БВПД (04744) 3-25-33 або за телефоном Єдиного контакт-центру безоплатної правової допомоги 0 800 213 103 (цілодобово і безкоштовно в межах України).

Основними завданнями Уманського місцевого центру є:

• підвищення правової свідомості, культури та освіченості населення;
  • надання безоплатної первинної правової допомоги – правової інформації та консультацій;
  • забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги (представництво інтересів в суді) вразливих категорій громадян;
  • забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції.