Соціальні послуги

Фахівець з соціальної роботи в дмитрушківській сільській раді:

Бондаренко Інна Петрівна

• моб.тел.: 067 409 66 79
  • елктронна адреса: inna.bondarenko.78@ukr.net

Соціальні послуги в громаді надаються для досягнення таких цілей:

1) профілактика складних життєвих обставин;
2) подолання складних життєвих обставин;
3) мінімізація негативних наслідків складних життєвих обставин.

Одним з пріоритетних напрямків роботи Центру надання соціальних послуг є попередження негативних ситуацій в родині, особливо у сім'ях з дітьми, та надання їм відповідної допомоги.

З метою надання своєчасної допомоги сім'ям, які потрапили у складні життєві обставини та не в змозі їх самостійно подолати, фахівець із соціальної роботи здійснює відвідування сімей які перебувають або можуть потрапити в складні життєві обставини, та проводить оцінку потреб сімей, за результатами якої надаються соціальні послуги.

З батьками постійно проводиться інформаційно – роз'яснювальна робота щодо профілактики вживання спиртних напоїв, ведення здорового способу життя, попередження виникнення насильства  в сім'ї, належного виконання батьківських обов'язків, дотримання санітарно –гігієнічних умов проживання, раціонального використання державної соціальної допомоги, тощо.