Протокол № 1. Установчих зборів для формування складу громадської ради при виконавчому комітеті Дмитрушківської сільської ради.

Дата: 24.05.2019 10:04

установчих зборів для формування складу громадської ради при

виконавчому комітеті Дмитрушківської сільської ради

Дата та час проведення: 22 травня 2019 року, 16:00.

Місце проведення: Дмитрушківська сільська рада (с. Дмитрушки,

вул. Петропавлівська, 19).

Присутні: Адаменко А.А., Герасименко М.Г., Кожухівська І.О., Карпець А.І., Самойленко С.В., Дошка О.П., Устенко Л.П., Василенко Р.В., Любарська Л.В., Козиненко С.М.

Порядок денний:

1. Обрання голови установчих зборів;
  2. Обрання секретаря установчих зборів;
  3. Заслуховування інформації щодо підготовки установчих зборів;
  4. Обрання складу громадської ради.

Слухали: Голова ініціативної групи (Адаменко А.А.), повідомила присутніх про те, що згідно Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у  м. Києві та Севастополі державній адміністрації (далі - Типове положення), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, на офіційному веб – сайті Дмитрушківської громади було викладено повідомлення, де зазначено, що установчі збори з формування складу громадської ради при виконавчому комітеті Дмитрушківської сільської ради відбудуться 22 травня 2019 року в приміщені Дмитрушківської сільської ради.

Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при виконавчому комітеті Дмитрушківської сільської ради в повному складі. Засідання ініціативної групи є правоможним.

З питань 1 та 2 Порядку денного:

Слухали:

Голова ініціативної групи (Адаменко А.А.) озвучує питання про необхідність обрання робочих органів установчих зборів (головуючого та секретаря).

Виступила:

Кожухівська І.О.- начальник відділу діловодства, організаційного забезпечення та контролю виконавчого комітету Дмитрушківської сільської ради, яка запропонувала до складу робочих органів обрати членів ініціативної групи, які, пройшовши всі етапи підготовки до зборів, знають організаційні питання краще за інших учасників зборів, а саме: головою установчих зборів - Адаменко А.А., секретарем установчих зборів - Герасименко М.Г.

«утримались» - 0;

Вирішили: обрати головою установчих зборів Адаменко А.А. та секретарем установчих зборів Герасименко М.Г.

З питаня 3 Порядку денного:

Слухали:

Заслуховування інформації щодо підготовки установчих зборів.

Виступила:

Герасименко М.Г., повідомила, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 рішенням виконавчого комітету Дмитрушківської сільської ради від 22.03.2019 року №37 утворено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів для обрання громадської ради при виконавчому комітеті Дмитрушківської сільської ради. Рішенням виконавчого комітету Дмитрушківської сільської ради від 26.04.2019 року №54 внесено зміни в складі даної ініціативної групи (Адаменко А.А., Герасименко М.Г., Кожухівська І.О., Карпець А.І., Самойленко С.В., Дошка О.П.). Ініціативною групою проведено відповідну підготовчу роботу. Станом на 12 травня 2019 року до ініціативної групи надійшло заяви про участь в установчих зборах від п’яти інститутів громадянського суспільства. Всі отримані заяви відповідають вимогам постанови № 996 та зареєстровані. Таким чином, порядок підготовки до установчих зборів, визначений Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 дотримано, роботу зборів можна розпочати.

Вирішили:

Розпочати роботу установчих зборів для формування складу громадської ради при виконавчому комітеті Дмитрушківської сільської ради.

З питаня 3 Порядку денного:

Слухали:

Обрання складу громадської ради.

Виступила:

Адаменко А.А., наголосила, що згідно абз.2 п.7 Типового положення (в редакції постанови КМУ від 24 квітня 2019 р. №353) якщо кількість кандидатів до складу громадської ради дорівнює або менше її кількісного складу, визначеного ініціативною групою, рейтингове голосування на установчих зборах або рейтингове електронне голосування не проводиться. У такому разі всі кандидати, документи яких відповідають установленим вимогам, вважаються обраними до складу громадської ради.

Вирішили:

Обрати до складу громадської ради при виконавчому комітеті Дмитрушківської сільської ради Устенко Л.П., Василенко Р.В., Любарську Л.В., Карпець А.І. та Козиненко С.М.

Голова установчих зборів                                       А.А. Адаменко

Секретар установчих зборів                                    М.Г. Герасименко