Центр надання адміністративних послуг ЦНАП

Начальник відділу  Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Дмитрушківської сільської ради:

• Шевчук Ольга Петрівна

Контактна інформація:

моб.тел.: +38 063 613 11 57

Електронная адреса:

dmutryshku_cnap@ukr.net

Рішення сільської ради №30-9 «Про затвердження Положення про відділ Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Дмитрушківської сільської ради, та графіку його роботи.»

14:41:58 02.11.2020

Рішення сільської ради №30-10 / VII «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються відділом Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Дмитрушківської сільської ради.»

08:59:06 30.10.2020